Doprava ekopaliv

Vzhledem k tomu, že máme vlastní kamionovou dopravu, jsme schopni nabídnout rozvoz našich produktů po celé ČR. Umíme zboží dodat do 24 hodin od zaslání objednávky a samozřejmě za výhodnější ceny. Zavážíme od jedné tuny až po 24 tun.

 

Podmínky, ceny a termín dodání se odvíjí od množství objednaného zboží a místa dodání, ale také podle toho, jestli je nutné použít auto s hydraulickým čelem.

 

Pro nacenění jakéhokoliv dodání, prosím uveďte přesně v objednávce: druh zboží, počet palet (tun), místo dodání, nutnost auta s hydraulickým čelem.

 

 

Paletové dodání zboží – auto s hydraulickým čelem

Množství – od 1 do 7 tun

 

Při vykládce není potřeba žádná manipulační technika. Vozidlo má hydraulické čelo a paletový vozík. Dodáváme přímo k vašemu domu. V případě, že máte zpevněnou cestu ke garáži nebo sklípku (kde skladujete ekopaliva), je možnost zavezení palet přímo tam.

Kamion

 

 

Paletové dodání zboží – vozidlo solo se zvýšenou nosností

Množství – od 1 do 13 tun

Kamion - souprava

 

Doporučujeme využít pro menší velkoodběratele nebo větší objednávku pro soukromé topení (nižší cena za dodání v rozpočtu na počet palet).


Při vykládce zboží je nutná manipulační technika (vysokozdvižný vozík) !!!

 

 

Kamionové dodání zboží - souprava/návěs

Množství – 21-24 tun

 

Doporučujeme využít pro větší objednávku (Nejnižší cena za dodání v rozpočtu na počet palet).

 

Při vykládce zboží je nutná manipulační technika (vysokozdvižný vozík)!!! Máme vlastní soupravu a smluvní dopravce. Jsme schopni Vám dodat objednané zboží do 24 hodin. V jednom dodání může být několik druhů zboží (kamion mix). Dodání realizujeme z velkoskladu v ČR – Novosedly, 69182

 

Možnost využít levnější dopravu zboží v případě přímého dodání z našich výroben. Tato varianta je možná pouze při objednávce minimálně 21 tun a objednávce pouze jednoho druhu ekopaliv. Platí pouze u některých produktů z našeho katalogu!!! Pro nacenění této varianty potřebujeme vědět, o jaký druh se jedná, přesné množství a místo dodání.

 

Kontaktní informace

FIREMNÍ ÚDAJE: Bellato Group s.r.o.
Skryjova 1606/8
Brno 61 00
IČ: 01873911


PROVOZOVNA: Dobré Pole 115, 69181
Česká Republika


VELKOSKLAD A PRODEJ EKOPALIV: Novosedly, farma, 69182
Česká Republika


pellets.briketts@email.cz
+ 420 776 498 885
    (CZ, EN, RU)
+ 420 739 788 688
    (CZ, DE)
+ 420 519 514 501

Bellato Group s.r.o.

Mikulovské Pivobraní